Cenik kotłów CO i usług

Kotły CO z podajnikiem na ekogroszek

Kotły z podajnikiem

Kocioł z podajnikiem ślimakowym na węgiel typu ekogroszek lub pellet.
Kocioł jest wyposażony w sterownik elektroniczny i nadmuch utrzymujący zadaną temperaturę.
Zastosowanie podajnika pozwala na komfortową, bezobsługową pracę kotła powyżej 24h.

Kotły CO Uniwersalne z przedłużonym paleniskiem

Kotły uniwersalne

Kotły zasypowe 2K (2 kanałowe) charakteryzują się przedłużonym paleniskiem przystosowanym do wygodnego spalania większych kawałków drewna.

Jeśli podstawowym paliwem będzie drewno i odpady drewniane a dodatkowym węgiel - ten kocioł będzie odpowiedni.

Kotły CO węglowe zasypowe 3K

Kotły węglowe

Węglowe kotły zasypowe 3K (3 kanałowe) posiadają 3 kanały i mają wyjątkową sprawność w klasie kotłów zasypowych. Podstawowym paliwem dla tego kotła jest węgiel kamienny a dodatkowym paliwo mieszane, drewno, zrębki drewniane.

 

Sprawdzony produkt

Solidny, sprawdzonej konstrukcji, ekonomiczny kocioł na paliwa stałe. Wszystkie wytwarzane przez nas produkty są objęte 5-letnią gwarancją producenta.

Montaż GRATIS

Kompleksowa obsługa: demontaż i montaż. Wykwalifikowani pracownicy zdemontują stay kocioł i zainstalują nowy.

Transport

Zapewniamy transport zamówionych produktów własnymi specjalistycznymi pojazdami. Transport i montaż na terenie województw lubelskiego, podkarpackiego i mazowieckiego. Do ceny kotła należy doliczyć 2zł/km brutto za transport Przykładowo: Sandomierz, Zamość ok. 65km 120zł Lublin, Rzeszów ok. 80 km 160zł Na terenie powiatu janowskiego - transport gratis.

100% satysfakcji

100% gwarancja sprawnej i kompleksowej usługi.

Zadzwoń dziś

Wybór idealnego kotła to trudne zadanie.

Zastanów się czy dokonanie zakupu teraz nie oszczędzi ci wielu godzin czasu?
Solidny produkt w rozsądnej cenie, od renomowanego producenta, wraz z rozwiązaniem problemów z transportem i instalacją w ciągu tygodnia będzie stał w Twojej kotłowni.

Myślisz, że znajdziesz lepszą ofertę?

Setki zadowolonych klientów potwierdzają jakość naszych usług.
W ciągu kilkudziesięciu lat działalności nie mieliśmy sytuacji, w której klient nie byłby zadowolony z zakupionego produktu. Wystarczy zadzwonić i ustalić jaki kocioł jest dla ciebie idealny i ustalić datę dostarczenia. Resztą my się zajmiemy. Po kilku dniach kocioł będzie stał dumnie w Twojej kotłowni i huczał z zadowolenia. Pierwsze rozpalenie odbędzie się w Twojej obecności gdzie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Jeśli poświęciłeś już czas na szukanie kotła to jest to najlepszy moment żeby doprowadzić sprawę do końca. My Ci w tym pomożemy. To naprawdę banalnie proste. Wystarczy telefon.

UA-55272495-2